Home > Absolventi

Absolventi kurzu

Úspěšní absolventi přípravného kurzu

Úspěšní absolventi přípravného kurzu

Již více než 100 účastníků připravil přípravný kurz ke složení náročné certifikační zkoušky a ti tak získali prestižní evropský certifikát v oblasti finančního poradenství a plánování European Financial Advisor™. Tím potvrdili, že o finanční plánování jejích klientů se starají opravdoví profesionálové. Zjistěte, co si absolventi kurzu a součastní držitelé certifikátu EFA™ myslí o přípravném kurzu a o celkovém vzdělávání EFA™.

Reference účastníků kurzu z minulých ročníků

Seznam všech držitelů certifikátu lze najít na EFA & EFP Certificate Holders.

Mgr. Lukáš Kaplan, EFA

[fotografie]„Přípravný kurz pro získání certifikátu EFA™ je perfektně vyváženou kombinací teoretického základu a poznatků z praxe, a proto si ho cením více než standardní vysokoškolské vzdělání. Jelikož certifikát EFA™ je uznávaný i v dalších státech EU, vnímám jeho získání jako vstupní bránu mezi profesionály na poli finančního plánování na území celé Evropy.”

Bc. Pavlína Bábková, EFA

[fotografie]„Pokud se něčemu v životě věnuji, tak vždy naplno. Přípravný kurz a certifikát EFA™ mi daly odborné znalosti a kontakt s opravdovými odborníky ve financích. Jedná se o ideální propojení teorie s praxí.”


Mgr. Martin Buršík, EFA

[fotografie]„Kurz byl výbornou přípravou na zvládnutí certifikační zkoušky EFA™. Rok velmi intenzivního smysluplného studia se všemi získanými poznatky okamžitě využitelnými v praxi a možností tříbit své názory a postoje ve velmi podnětných diskuzích jak s lektory kurzu, tak s ostatními kolegy.”

Mgr. Martin Havránek, EFA

[fotografie]„Pokud budete pravidelně navštěvovat výuku přípravného kurzu, získáte za rok jeho trvání více praktických a užitečných informací než za 5 let studia na vysoké škole. Získání certifikátu EFA™ mi poté také obrovsky zvedlo sebevědomí a získal jsem potřebnou jistotu při práci s klientem.”


Ing. Jakub Kohoutek, EFA

[fotografie]„Díky přípravnému kurzu ke zkoušce EFA™ jsem získal informace, které uplatním jak v klientské práci, tak v práci s týmem. Díky certifikátu EFA™ jsem se dostal do managementu velkých firem, kde vzdělávám zaměstnance v oblasti finančního plánování.”

Ing. Pavel Krejčík, EFA

[fotografie]„V našich končinách je certifikát EFA™ stále na začátku své existence, takže jej beru jako velikou investici do budoucna. Každý, kdo to myslí s oborem finančního poradenství a plánování vážně, by si měl tímto vzděláním projít.”


Ing. et Ing. David Kučera, EFA

[fotografie]„Chceme-li profesionalizovat finanční poradenství jako obor, pak se musí tento obor stát výběrovým. Certifikát EFA™, a jeho přípravný kurz, je dle mého názoru oním puncem odbornosti, výrazně odlišujícím od prodejců finančních produktů, udávajícím směr profesionálnímu poradenství JiNaK.”

MUDr. Martin Kutěj, EFA

[fotografie]„Důvodem mého přihlášení do kurzu bylo, že jako manažer chci jít příkladem a jsem přesvědčen, že vědomostní složka u vedoucího pracovníka je potřebná pro stabilní fungování firmy. Doporučuji toto vzdělání všem.”


Libor Obůrka, EFA

[fotografie]„Snad poprvé v životě mne bavilo se učit, protože jsem byl přesvědčen o konkrétním přínosu kurzu pro moji praxi, a to například z oblasti finanční matematiky, principů fungování finančního trhu či principů finančního plánování.”

Bc. Magdaléna Papírková, EFA

[fotografie]„Pokud chceme dát finančnímu poradenství jméno a poskytovat na trhu nadstandardní službu finančního plánování, je zde puncem kvality právě certifikát EFA™. Mně kurz a certifikát EFA™ osobně přinesl jak celou řadu cenných a nenahraditelných zkušeností, tak spoustu dobrých přátel mezi skutečnými odborníky na trhu. ”


Bc. Irena Pilská, EFA

[fotografie]„Přípravný kurz ke zkoušce EFA™ mě posunul o hodně kupředu oproti vysoké škole, kde jsem se častokrát učila jenom kvůli splněným kreditům, bez dalšího využití v praxi. Doporučuji všem!”

Mgr. et Mgr. Alena Středová, EFA

[fotografie]„Kurz a certifikát EFA™ mně pomohl získat opravdu pevnou půdu pod nohama při obchodních jednáních, celkový přehled o všech aspektech naší branže a větší respekt v očích mých spolupracovníků.”


Ing. Luděk Švarc, EFA

[fotografie]„Pro většinu lidí je stále finanční poradce pojišťovák nebo prodavač stavebního spoření. Certifikát EFA™ je pro mě významným krokem k odlišení se od této masy zprostředkovatelů. Znalosti nabyté v rámci přípravného kurzu umožní uspokojit i ty nejnáročnější klienty.”

Šimon Tejkal, EFA

[fotografie]„Kurz mi pomohl výrazně si prohloubit odborné znalosti, a hlavně jsem měl příležitost osobně poznat největší odborníky a obchodníky z finanční branže. Certifikát EFA™ pak vnímají prestižně jak moji spolupracovníci, tak i klienti.”


Vendula Topinková, EFA

[fotografie]„Přípravný kurz měl velice široký a ucelený záběr. Nyní si jsem podstatně jistější při komunikaci s klienty a se spolupracovníky. Kurz mi dal hodně informací, které mohu použít v praxi. Nahlédla jsem pod pokličku, jak některé produkty fungují. Všem tento kurz doporučuji, stojí to za tu dřinu!”

RNDr. Josef Uchytil, DiS., EFA

[fotografie]„Absolvování kurzu a především získání certifikátu EFA™ dává klientovi jistotu, že své finance svěřil do správných rukou.”


Ing. Lukáš Urbánek, EFA

[fotografie]„Díky přípravnému kurzu jsem si výrazně prohloubil znalosti potřebné pro práci finančního poradce. Mile mě překvapil důraz na propojení praxe s teorií a podrobnost jednotlivých modulů. Také jsem zjistil, že se mám stále co učit. Získané znalosti používám prakticky každý den, a to jak při práci s klientem, tak při jednání s lidmi v týmu. Určitě to stojí za to!”

Václav Valášek, EFA

[fotografie]„Před zahájením přípravného kurzu jsem byl sebejistý, že se svou praxí a znalostmi jsem schopný uspět u certifikační zkoušky EFA™ i bez tohoto přípravného kurzu. Bylo mi líto těch peněz, které jsem za něj vydal. Nicméně dnes vím, že bez kurzu bych byl u zkoušky naprosto zbytečný a má ješitnost by dostala na frak. Kurz mi tedy dal vše, co jsem k získání certifikátu EFA™ potřeboval.”


Radim Velísek, EFA

[fotografie]„Přípravný kurz pro získání certifikátu EFA™ je nejen výbornou přípravou ke zkoušce, ale zejména získáte skvělé informace, které pomohou v obchodním jednání a zvýší odborný přehled v oboru. Díky tomu mám nyní větší respekt a vím, že mě nic nezaskočí.”

Mgr. Richard Walter, EFA

[fotografie]„Certifikát EFA™ vnímám jako další posun vpřed v profesionalizaci finančního poradenství. Měl by ho získat každý, kdo se chce specializovat jako profesionální finanční poradce, a určitě ho doporučuji i manažerům, kteří chtějí ve svém vedení vychovávat lidi, kteří vědí více než průměrný poradce. V rámci přípravného kurzu je možnost si prohloubit nejen teoretické, ale i praktické znalosti a seznámit se s dalšími kolegy, kteří tuto práci berou stejně prestižně. Bez přípravného kurzu si neumím představit, že bych zvládnul zkoušky EFA™. Pro mě osobně to byla také výzva dokázat sám sobě, že ještě nepatřím do starého železa a že mohu konkurovat daleko mladším a bystřejším hlavám :-).”